فروش ویژه نهال پالونیا (گلدانی و ریشه لخت)  20 درصد تخفیف برای استعلام قیمت و خرید با شماره های زیر در ارتباط باشید

مهندس کریم معصوم زاده    09214178846

 معصوم زاده 09372946539

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

فروش انواع بذر پالونیا با جوانه زنی بسیار بالا و مناسب ترین قیمت

فروش بستر و کود مخصوص پالونیا

همچنین جهت دریافت مشاوره خرید و کاشت پالونیا در تلگرام و واتس آپ  نیز می توانید با ما در تماس بگیرید

مهندس کریم معصوم زاده           09214178846  (شماره واتس آپ و تلگرام)

          @nahalpaulownia آیدی تلگرام

           09372946539 ( معصوم زاده )

 

آلومینیومی در میان گونه‌های چوبی

بهره‌گیری از چوب پالونیا

چوب پالونیا :

چوب بسیار ارزشمندی برای تولید مبلمان، ابزارهای موسیقی، در قایق و ساخت هواپیما و بسیاری از مناطق دیگر است که در آن یک چوب زیبا و سبک در تقاضا وجود دارد. به دلیل پایداری پایین آن، چوب پالونیا به عنوان " آلومینیوم " بین گونه‌های چوبی در نظر گرفته می‌شود.ویژگی های چوب پالونیا

چوب پالونیا علاوه بر خواص فوق‌العاده به عنوان چوب درجه بالا نیز برای تولید زیست توده با توجه به رشد سریع آن مناسب است.


کشت چوب پالونیا

زیست توده تولید شده را می توان نه تنها برای ترویج استفاده از انرژی، بلکه به عنوان پایه‌ای برای تولید مواد مبتنی بر چوب نیز بکار برد. در مقایسه با رشد کاشت زیست توده صنوبر و willow ، کشت پالونیا برابر با ۳۰ درصد بیشتر است.

ویژگی های چوب پالونیا


ظاهر چوب پالونیا :

یک چوب سبک را تشکیل می‌دهد، با یک رنگ زرد ظریف و زرد برای روشن کردن رنگ خاکستری. سطح آن توسط پرتو ابریشمی مشخص می‌شود. اندازه خاص این چوب به ویژه به دلیل حلقه‌های رشد سالانه آن، چشمگیر است.

نقطه اشتعال چوب پالونیا :

  نقطه اشتعال چوب پالونیا با ۴۲۰ درجه سانتی گراد در حدود نیم زمانی بالاتر از چوب معمولی ( ۲۷۰ درجه سانتی گراد ) است. برای استفاده از انرژی به عنوان هیزم چنین نقطه اشتعال بالا فقط نقش کوچکی ایفا می‌کند، اما باعث می‌شود که چوب برای برنامه‌های کاربردی خاص جالب باشد، مخصوصا در جاهایی که در آن افزایش حفاظت در برابر آتش مورد نیاز است.

وزن چوب پالونیا :

با وزن متوسط فقط ۳۱۰ کیلوگرم در هر متر مکعب، یکی از سبک‌ترین چوب ها در جهان را تشکیل می‌دهد. در مقایسه، بلوط بومی ما حدود ۵۸۰ کیلو گرم  در هر متر مکعب و حتی در حال حاضر   صنوبر به عنوان یک درخت با چوب سبک شناخته‌شده که هنوز در بازه ی ۴۷۰ کیلوگرم قرار دارد. علی‌رغم این چگالی پایین پالونیا، پایداری بالایی ارایه می‌دهد، چوب ترجیحا در مناطقی بکار می‌رود که در آن اولویت به کاهش وزن داده می‌شود. این موارد عبارتند از کشتی‌سازی، هواپیماها و ساخت خانه‌ها و کاروان‌های متحرک.

 سطح چوب پالونیا :

به خاطر چگالی کم آن ، سطح نسبتا نرمی دارد. این کار واقعا می‌تواند در ساخت و ساز مفید واقع شود، اما هم چنین آن را مستعد خراش‌ها و آسیب‌ های کوچک می‌کند. جهت به دست آوردن تناسب برای مصرف روزانه به مانند یک سطح سخت، یک گام نهایی و راه حل اضافی لازم است.

خشک کردن چوب پالونیا :

بسته به نحوه پردازش چوب، می‌تواند هم در هوای تازه و هم در اتاق‌های خشک کردن برای کاهش سریع مقدار رطوبت باقی مانده به حدود ۱۰ تا ۱۲ درصد خشک شود. یکی دیگر از ویژگی‌های چوب پالونیا در میزان کم جذب رطوبت و آب پس از خشک شدن آن است. زمانی که پالونیا خشک شود، دوباره به سختی آب می کشد. در مقابل انواع دیگر چوب، پالونیا دارای چوبی بسیار پایدار از نظر ابعاد می باشد. " فرایندهای کاری "معمول خشکانیدن چوب - که به عنوان تورم و کاهش شناخته می‌شود  - در مورد چوب پالونیا وجود ندارند. به علاوه خواص صوتی خوب چوب پالونیا یکی از جنبه‌های فاطع جهت استفاده از آن برای ابزارهای موسیقی مختلف است.

از آنجا که آب واسط حمل و نقل برای بوها و طعم ها است، چوب پالونیا هیچ بویی و مزه خارجی ندارد. از آنجا که آن نیز هیچ بویی ندارد، به همین دلیل ترجیحا برای تولید مواد بسته‌بندی در صنعت مواد غذایی و نوشیدنی‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

جهت مشاوره و سفارش نهال و نشاء پالونیا به صورت عمده و خرده با ما تماس بگیرید .
041-37726595   تلفن دفتر
 09372946539   معصوم زاده
09214178846